środa, 27 maja 2015

Street View w Mapach Google - co to takiego?


Street View w Mapach Google ( nazywany inaczej: Wirtualny Spacer Google albo Zdjęcia Firmowe Google ) to nowatorskie narzędzie marketingowe, za pomocą którego przyciągniesz większą ilość klientów indywidualnych, grupowych oraz biznesowych, pochwalisz się Swoją firmą, jej wystrojem i wyjątkowymi atutami. Profesjonalnie wykonane wirtualne wizyty tworzone są ze zdjęć panoramicznych wykonanych w technice HDR z wykorzystaniem technologii Street View. To proste rozwiązanie ukaże wnętrze Twojej firmy w internecie, również na smartfonach oraz tabletach. Jest to fenomenalny sposób na zaprezentowanie Twojego biznesu na całym świecie. Dzięki Street View wzbogacisz obecność Swojego biznesu w wynikach wyszukiwania Google, Google Maps oraz Google+. 


KORZYŚCI, DLACZEGO POTRZEBUJESZ STREET VIEW ?

Zdjęcia oraz linki do stron firmowych pojawiają się bezpośrednio w wynikach wyszukiwania robiąc już na wstępie pozytywne wrażenie. Osoba poszukująca zobaczy także miniaturę zdjęcia z napisem 'zobacz wnętrze' po naciśnięciu którego w tej samej chwili rozpocznie wirtualne zwiedzanie Twojej firmy. Potencjalny klient będzie mógł odwiedzić Twoją firmę będąc w domu, biurze, siedząc przed ekranem komputera, jak również korzystając ze swojego smartfona lub tabletu. Można także wirtualną wizytę umieścić na swojej stronie www oraz na Facebook'owym Fanpage.
                               
JAKIE KOSZTY, CO OTRZYMAM W ZAMIAN ?

Koszty uzależnione są od wielkości firmy i jest to opłata jednorazowa - zero abonamentu. Wszystkie wykonane zdjęcia stają się Twoją własnością. Twoja strona na portalu Google+ oraz pozostałe Twoje wpisy będą zoptymalizowane pod kątem lepszych pozycji w przypisanych kategoriach Google Maps. Będziesz również wyróżniony dzięki rozszerzonym wynikom wyszukiwania w najpotężniejszej wyszukiwarce internetowej - Google.
PAMIĘTAJ! Street View oraz profesjonalne zdjęcia znacząco wydłużą czas, jaki internauci poświęcą Twojej firmie, co sprawi że będziesz bardziej zapamiętany niż Twoja konkurencja
.


Jesteś zainteresowany Street View w swojej firmie ?


----> kliknij

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz